Upis studenata u višu godinu izvanrednog preddiplomskog studija Rehabilitacija u ak. god. 2020./2021.

Dužnosti studenta prije upisa u višu godinu studija:

1. Putem Studomata provjeriti jesu li sve ocjene iz predmeta koji su položeni unesene u ISVU.
    U slučaju da ocjene nisu unesene ili nisu ispravno unesene student je dužan prije upisa obratiti se predmetnom nastavniku oko unosa/ispravka ocjene.
  2. Putem Studomata upisati izborne predmete iz zimskog semestra prema Uputama za upis izbornih predmeta putem Studomata.
    Student može upisati izborne predmete koji su navedeni u Izvedbenom planu nastave za izvanredne preddiplomske studije u ak. god. 2020./2021. uvažavajući pri tome čl. 42. Pravilnika o studiranju na preddiplomskim i diplomskim studijima ERF-a prema kojem je student obvezan u jednom semestru upisati najmanje 25 ECTS bodova ( obavezni + izborni predmeti = 25 ECTS), a najviše može upisati 35 ECTS bodova.
    Izborni predmeti moći će se birati putem Studomata do srijede, 30. rujna 2020.

Ograničenja na izbornim predmetima
    Studenti ne mogu upisati izborni predmet ako je za isti popunjena kvota studenata koji mogu upisati izborni predmet. Informacija o ograničenjima broja studenata na pojedinim predmetima nalazi se u Izvedbenom planu nastave za izvanredne preddiplomske studije u ak. god. 2020./2021.

Sveučilišni izborni predmet „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“
    Sveučilišni izborni predmet Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom dostupan je svim studentima koji su upisani na bilo koju sastavnicu Sveučilišta u Zagrebu na preddiplomskoj, diplomskoj i poslijediplomskoj razini studija. Uvjet za upis predmeta je pristanak kolege/ice studenta/ice s oštećenjem vida, sluha ili tjelesnim invaliditetom na sudjelovanje na predmetu te da Vi i student/ica s invaliditetom („par“) budete s istog studijskog programa i iste studijske godine. Za sva dodatna pitanja možete kontaktirati koordinatoricu za studente s invaliditetom ERF-a, prof.dr.sc. Leliu Kiš-Glavaš e-mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. .

Popis izbornih predmeta koji se neće izvoditi u zimskom semestru ak. god. 2020./2021.
    Popis izbornih predmeta koje nije upisao dovoljan broj studenata, bit će objavljen na mrežnoj stranici ERF-a po završetku upisa svih studenata u ak. god. 2020./2021. (nakon 2. listopada 2020.). Studenti koji su upisali izborne predmete koji se u zimskom semestru ak. god. 2020./2021. neće izvoditi mogu upisati drugi izborni predmet najkasnije do petka 9. listopada 2020.
  3. Upisati godinu putem Studomata prema Uputama za upis godine putem Studomata.
  4. Potvrdu o uplati troškova upisa za akademsku godinu 2020./2021. ERF-a u iznosu od 300,00 kn studenti trebaju dostaviti putem e-pošte na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. do petka, 2. listopada 2020.
    Uplatu je potrebno izvršiti na:
    IBAN broj ERF-a: HR8723600001101355137
    Poziv na broj: OIB pristupnika
    Opis plaćanja: Troškovi upisa 2020./21.
  5. Potvrdu o uplati troškova 1. rate participacije u troškovima studija studenti trebaju dostaviti putem e-pošte na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. do petka, 2. listopada 2020.
    Studenti izvanrednog preddiplomskog studija Rehabilitacija prilikom upisa u 2. godinu studija plaćaju 1. ratu participacije u troškovima studija koja iznosi 3.200,00 kuna. Do kraja 2020. godine studenti uplaćuju 2. ratu u iznosu po 3.000,00 kuna i 3. ratu u iznosu po 3.000,00 kuna do upisa u ljetni semestar ak. god. 2020./2021. Ukupan iznos participacije u troškovima studija za svaku godinu studija iznosi 9.200,00 kuna.
    Uplatu 1. rate u potrebno je izvršiti na:
    IBAN broj ERF-a: HR8723600001101355137
    Poziv na broj: OIB pristupnika
    Opis plaćanja: Troškovi studija izvanredni REH - 1. rata 2020./21.

Studenti koji ne izvrše upis u višu godinu studija gube pravo na studij.

Nastava će za studente izvanrednog preddiplomskog studija Rehabilitacija početi u petak 16. listopada 2020. godine na daljinu.