Rezultati Natječaja za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni specijalistički studij "Rana intervencija u edukacijskoj rehabilitaciji" u akademskoj godini 2020./2021.

U nastavku je dostupna rang-lista za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni specijalistički studij "Rana intervencija u edukacijskoj rehabilitaciji" u akademskoj godini 2020./2021. Studenti od 1. do 27. mjesta (uključujući i 27.) ostvaruju pravo upisa na poslijediplomski specijalistički studij "Rana intervencija u edukacijskoj rehabilitaciji" u akademskoj godini 2020./2021.

Rang-lista pristupnika za upis u 1. godinu poslijediplomskog specijalističkog studija "Rana intervencija u edukacijskoj rehabilitaciji" u akademskoj godini 2020./2021.

O točnom datumu upisa i predavanjima pristupnici će biti naknadno obaviješteni. Za sve informacije obratite se u studentsku referadu za poslijediplomske studije (Lucia Samardžić, mag. theol.; telefon: +385 (0)1 245 7558; E-mail:   Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ).