Održavanje nastave za studente izvanrednog preddiplomskog studija Rehabilitacija od 19. lipnja do 11. srpnja 2020.

Zbog epidemiološke situacije u svijetu i sukladno Odluci o izmjeni Odluke o obustavi izvođenja nastave u visokim učilištima, srednjim i osnovnim školama te redovnog rada ustanova predškolskog odgoja i obrazovanja i uspostavi nastave na daljinu te naputku Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske od 19. ožujka 2020. godine, obavještavamo vas da će se nastava za studente izvanrednog preddiplomskog studija Rehabilitacija do daljnjega izvoditi kao e-nastava ili nastava na daljinu.

Nastava na izvanrednom preddiplomskom studiju Rehabilitacija odvijat će se putem sustava za e-učenje Merlin ili putem nekog drugog sustava za udaljeno učenje koje odabere sam nastavnik prema sljedećem rasporedu:
  • Engleski jezik II
    Jelena Mandić, prof.
    petak, 19. lipnja 2020.
    subota, 20. lipnja 2020.
    nedjelja, 21. lipnja 2020.
  • Oštećenja vida
    izv. prof. dr. sc. Ante Bilić Prcić
    petak, 26. lipnja 2020.
    subota, 27. lipnja 2020.
    nedjelja, 28. lipnja 2020.

• Oftalmologija s fiziologijom vida
    izv. prof. dr. sc. Zoran Vatavuk
    petak, 03. srpnja 2020.
    subota, 04. srpnja 2020.
    nedjelja, 05. srpnja 2020.
  • Kreativna terapija I
    doc. dr. sc. Damir Miholić
    ponedjeljak, 1. do četvrtak, 11. srpnja 2020.

Termini nastave za srpanj, kolovoz i rujan bit će doneseni naknadno.

Provjera ispravnosti AAI@EduHr elektroničkog identiteta

Studenti Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta ispravnost svoje AAI@EduHR oznake i zaporke te osnovne podatke o svojem elektroničkom identitetu mogu provjeriti putem sljedeće poveznice: moj.aaiedu.hr

U slučaju nemogućnosti uporabe elektroničkog identiteta zaposlenici i studenti ERF-a mogu se javiti administratorima LDAP imenika putem e-pošte: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Stručne službe

Studenti se upućuju da umjesto dolaska u Studentsku referadu komunikaciju ostvare isključivo putem e-pošte ili telefona:

Studentska referada za preddiplomske i diplomske studije
Telefon: +385 (0)1 245 7532

Pozivamo sve studente da redovito prate službene mrežne stranice Fakulteta i e-poštu radi daljnjih obavijesti.