Studentsko vrednovanje nastavnika za ljetni semestar ak. god. 2019./2020. od 25. svibnja do 5. lipnja 2020. godine

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu i ove akademske godine provodi Anketu za procjenu nastavnika za ljetni semestar ak. god. 2019./2020. za predmete koji su se izvodili na redovitim preddiplomskim i diplomskim studijima.

Online anketa bit će dostupna putem Studomata od ponedjeljka, 25. svibnja do petka, 5. lipnja 2020. godine. Anketa je anonimna i odgovori ni na koji način neće biti povezani s informacijama o studentu i isti ne mogu utjecati na ocjenu iz pojedinog predmeta.

Molimo studente da svakako iznesu svoja zapažanja o nastavnom radu svojih nastavnika na pojedinom predmetu čime će pridonijeti unaprjeđenju i kontinuiranom poboljšavanju kvalitete nastave.