Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za ak. god. 2019./2020.

Objavljen je Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2019./2020. Dodjela Rektorove nagrade odvija se u skladu s  uvjetima natječajaPravilnikom o dodjeli Rektorove nagrade i kriterijima ERF-a za vrednovanje studentskih radova.

Pravo natjecanja za Rektorovu nagradu imaju svi studenti preddiplomskih, diplomskih te integriranih preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu.

Prijava radova za Nagradu obavlja se popunjavanjem odgovarajućih obrazaca na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu apps.unizg.hr/rektorova-nagrada.

Rok za prijavu radova na natječaj je četvrtak, 30. travnja 2020. do 16 sati.

Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se na Sveučilištu u Zagrebu u srijedu 1. srpnja 2020. Prigodom svečane dodjele Nagrade bit će organizirana i izložba postera na kojoj će nagrađeni studenti predstaviti svoje radove.