Javni poziv za formiranje odbora za organizaciju studenskog kongresa 2020. godine – ERFUSS '20

Studentski zbor Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta poziva sve zainteresirane studente Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta da se uključe u organizaciju Studenskog kongresa ERFUSS'20 koji će se održati 3. - 5. travnja 2020. godine. ERFUSS '20 će biti organiziran po uzoru na ERFUSS '14, ERFUSS '16 i ERFUSS'18, što znači da će u organizaciji sudjelovati studenti svih smjerova na ERF-u te će poticati znanstveno-istraživački rad i inter/multidisciplinarnost.

Od studenta se očekuje:

• Potpuna uključenost u projekt (od „danas“ do kraja projekta (travanj 2020. g.)
  • Komunikativnost, timski rad, snalažljivost, fleksibilnost

Poželjna znanja/vještine/iskustvo:

• Sudjelovanje/volontiranja na sličnim skupovima
  • Iskustvo u organizaciji sličnih projekata
  • Iskustvo u izlaganju /pisanju radova znanstvenog ili stručnog tipa
  • Vještine vezane uz lobiranje, traženje sponzora, pribavljanje financijskih sredstava

Nadamo se velikom odazivu studenata sa svih godina i sa sva tri studijska smjera i molimo zainteresirane da ispunjenu prijavnicu pošaljete na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. s naznakom „PRIJAVA ZA ORGANIZACIJU“ najkasnije do 6. prosinca 2019.

Studenski zbor Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta