Natječaj za financiranje jednomjesečnog istraživačkog boravka na Sveučilištu u Beču u 2020.

U sklopu partnerske razmjene dogovorene između Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Beču (Universität Wien, www.univie.ac.at) pozivaju se doktorandi i postdoktorandi Sveučilišta u Zagrebu (kojima nije isteklo više od 7 godina od stjecanja doktorske titule) da se prijave na natječaj za financiranje jednomjesečnog istraživačkog boravka na Sveučilištu u Beču.

Prije podnošenja prijave kandidati trebaju dogovoriti suradnju i boravak tijekom potencijalnog istraživačkog boravka s mentorom na Sveučilištu u Beču. Dogovoreni boravak može započeti najranije u ožujku, a najkasnije do 1. studenoga 2020.

Stipendije se dodjeljuju doktorandima ili postdoktorandima Sveučilišta u Zagrebu. Dodatni uvjet za postdoktorande jest da im nije isteklo više od 7 godina od stjecanja doktorske titule.

Dodjeljuju se stipendije za dva kandidata.

Ukupni iznos stipendije je 1000 eura za svakoga kandidata.

Rok za slanje prijava je 7. siječnja 2020.

Detaljnije informacije dostupne su na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu.