Poziv na interaktivno predavanje "Kako napisati dobar životopis? - Papir trpi svašta" u organizaciji Sveučilišta u Zagrebu 21. studenoga 2019.

Sveučilište u Zagrebu poziva sve studente na interaktivno predavanje "Kako napisati dobar životopis? - Papir trpi svašta".

Predavanjem će se obuhvatiti:

• oblikovanje životopisa i motivacijskih pisama;
  • psihološki aspekti u podlozi danih preporuka;
  • primjeri i komentari studentskih životopisa, motivacijskih pisama i molbi;

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih te poslijediplomskih studija.

Iskustva sudionika prijašnjih predavanja:

[VSP-09] „Predavač je upućivao na ono što je najvažnije kod sastavljanja CV-a i što je korisno a što ne.“

[VSP-21] „Cijelo predavanje je bilo korisno jer se prije nisam trebala susresti sa pisanjem životopisa, a znam da će mi u budućnosti trebati.“

[VSP-21] „Predavanje je bilo odlično! Jako zanimljivo i naučila sam o stvarima o kojima možda prije i nisam toliko razmišljala ili me nisu zanimale. Svake pohvale!“

[VSP-01] „Predavanje nije predugačko ni prekratko i vrlo je zanimljivo.“

[VSP-24] „Sam pristup koji je jako opušten i jednostavan način objašnjavanja.“

Mjesto i termin predavanja:

Studentski centar Zagreb, Savska 25, Stablo znanja - 1. kat, glavna zgrada

21. studenoga 2019. (četvrtak), od 17:00 do 18:30 sati

Ukoliko želite da među primjerima bude i neki iz vašeg životopisa i/ili motivacijskog pisma (anonimizirano), pošaljite svoj životopis i/ili motivacijsko pismo najkasnije do srijede 20. studenoga 2019. na: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Predavač: Božidar Nikša Tarabić, mag.psych. (više o predavaču)

Facebook događaj