Poziv na interaktivno predavanje "Čemu služi Faks?" u organizaciji Sveučilišta u Zagrebu 22. listopada 2019.

Sveučilište u Zagrebu poziva sve studente na interaktivno predavanje "Čemu služi Faks?" koje će se održati u utorak, 22. listopada 2019. godine u Studentskom centru Zagreb.

Predavanjem će se obuhvatiti:

• što bi trebalo znati osim onoga što učiš na studiju
  • demistificirati (odmaknuti se od) popularno-psihološke pristupe
  • uvod u funkcionalistički pristup - omogućiti razumijevanje i primjenu temeljnih koncepat

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih te poslijediplomskih studija.

Iskustva sudionika prijašnjih predavanja (što im se svidjelo):

„Učenje (proširivanje gradiva), socijaliziranje, manipuliranje (jer je oke xD), prošireni vidici u pogledu učenja i stava prema tome.“

„Bili su mi korisni savjeti o komunikaciji i informacija o spavanju te količini stvari koje možemo zapamtiti.“

„Psihološke dijelove, te socijalističke, komunikacijske vještine. Pristup učenju, općenito životu te organizaciji.“

„Struktura predavanja. Komunikacija sa studentima. Dobro iskorišteno vrijeme.“

„Otvoreni pristup, interaktivnost, zabavan način pristupanju sadržaju.“

Predavač: Božidar Nikša Tarabić, mag.psych.

Mjesto i termin predavanja:
Studentski centar Zagreb
, Savska 25, Stablo znanja - 1. kat, glavna zgrada, 22. listopad (utorak) 2019., od 17:00 do 18:30 sati

Facebook događaj