Besplatno sudjelovanje za studente na 4. konferenciji Asistivna tehnologija i komunikaAACija 2019

U Zagrebu će se od 15 do 17. listopada 2019. godine održati četvrta po redu konferencija o naprednoj tehnologiji za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom pod nazivom Asistivna tehnologija i komunikaAACija u organizaciji Tehničkog fakulteta u Rijeci, Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i E-Glas-a.

ATAAC konferencija u Zagreb dovodi vrhunske svjetske stručnjake te korisnike asistivne tehologije i potpomognute komunikacije koji vam žele prenijeti svoje znanje i iskustvo. ATAAC konferencija 2018 okupila je 1500 stručnjaka iz Hrvatske i okolnih zemalja.

Organizatori konferencije pozivaju sve studente ERF-a da se registriraju za besplatno sudjelovanje na prvom i trećem danu konferencije.

Koraci za registraciju su sljedeći:

1. Ispuniti svoje podatke na: www.register.ataac.eu (odabrati prvi i treći dan konferencije - utorak, 15. 10. 2019. i četvrtak, 17. 10. 2019.).
  2. U polje za unos promo koda upisati: UNI-FREE

Detaljnije informacije o konferenciji dostupne su na sljedećoj poveznici: www.ataac.eu