Poziv studentima na sudjelovanje u istraživanju na temu “Internet stvari kao pomoć studentima u nastavi s posebnim osvrtom na studente u nepovoljnijem položaju“

Studentica sveučilišnog diplomskog studija Informatika na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli provodi istraživanje u svrhu izrade diplomskog rada na temu Internet stvari kao pomoć studentima u nastavi s posebnim osvrtom na studente u nepovoljnijem položaju u kojem sudjeluju studenti Hrvatskih visokih učilišta koji se nalaze u nepovoljnijem položaju u odnosu na druge studente, kako bi dobili povratnu informaciju koliku razvijenu svijest imaju studenti o tehnologiji, te da li korištenje tehnoloških uređaja i korištenje IoT tehnologije može doprinijeti njihovom osobnom razvoju.

Povjerenstvo za procjenu etičnosti istraživanja Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli donijelo je odluku te predmetno istraživanje odobrilo kao etički prihvatljivo.

Istraživanje traje do 24. svibnja 2019. godine.

Pozivamo sve zainteresirane studente ERF-a da se odazovu pozivu i sudjeluju u istraživanju.

Upitnik: Internet stvari kao pomoć studentima u nastavi s posebnim osvrtom na studente u nepovoljnijem položaju