Poziv na interaktivno predavanje "Kako ih napisati?…seminari, stručni, znanstveni, završni i diplomski radovi" u organizaciji Sveučilišta u Zagrebu 16. svibnja 2019.

Sveučilište u Zagrebu poziva sve studente na interaktivno predavanje "Kako ih napisati?…seminari, stručni, znanstveni, završni i diplomski radovi" koje će se održati u četvrtak, 16. svibnja 2019. godine u Studentskom centru Zagreb.

Predavanjem će se obuhvatiti:

• kategorije radova, njihove sličnosti i razlike
  • hodogram pisanja rada (odabir teme, struktura rada, razrada pojedinih dijelova)
  • najčešće pogreške
  • programska rješenja

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih te poslijediplomskih studija.

Iskustva sudionika prošlog predavanja:

„Objašnjenje znanstvenih i stručnih radova jer to većina nas ne zna i struktura rada koja je primjerena za sva područja.“ [S-02]

„Detaljno objašnjena tema, način pisanja radova te struktura.“ [S-06]

„Oslanjanje na stvarne životne situacije. Entuzijazam. Ciljevi znanstvenih radova. Greške na koje moramo paziti pri pisanju radova.“ [S-08]

„Najčešće pogreške pri pisanju znan. radova i struktura rada (objašnjen svaki segment).“ [S-09]

„Sistematičnost, nema nepotrebnih detalja, dobro vođenje predavanja, tj. zanimljivo.“ [S-14]

„Jako lijepa komunikacija i dosta korisnih informacija.“ [S-28]

„Razlike između stručnih i znanstvenih radova.“ [S-29]

„Baze literature.“ [S-30]

Predavač: Božidar Nikša Tarabić, mag.psych.

Mjesto i termin predavanja:
Studentski centar Zagreb
, Savska 25, Stablo znanja - 1. kat, glavna zgrada, 16. svibnja (četvrtak) 2019., od 17:00 do 18:30 sati

Facebook događaj