Natječaj za sufinanciranje studentskih programa 2019.

Skupština Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu je na 12. sjednici održanoj 28. ožujka 2019. donijela Odluku o raspisivanju Natječaja za sufinanciranje studentskih programa za 2019. godinu u kategorijama:

1. znanstvene i sportske studentske manifestacije (organizacija i odlazak na humanijadu, primatijadu, ekonomijadu i sl.)
  2. znanstveni i stručni skupovi i događanja (grupni odlasci na natjecanja, simulacije, moot court, konferencije, skupovi i sl.)
  3. kulturna zbivanja i projekti / izvedbena umjetnost
  4. studentski mediji
  5. športske aktivnosti (pojedinac nema pravo prijave sportskoga turnira)
  6. studentski znanstveni projekti

Pravo sudjelovanja imaju svi studenti Sveučilišta u Zagrebu (pojedinci), studentski zborovi sastavnica, studentske udruge i studentske organizacije s djelovanjem na području Sveučilišta u Zagrebu.

Moguće je prijaviti više programa.

Natječaj je otvoren od 4. travnja 2019., a krajnji rok za prijavu je četvrtak, 18. travnja 2019. do 11.59 sati.

Detaljnije informacije i upute za prijavu na Natječaj dostupne su na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu.