Projekt "Iskustvo zlata vrijedi 2019"

Poslovni dnevnik i Večernji list i ove godine organiziraju projekt Iskustvo zlata vrijedi, putem kojega spajaju partnere poslodavce sa studentima s invaliditetom i studentima slabijega materijalnog statusa. Cilj projekta je omogućavanje prakse radi lakšega zapošljavanja u budućnosti. U natječaju Iskustvo zlata vrijedi 2019. mogu sudjelovati studenti s invaliditetom i studenti slabijega materijalnoga statusa.

Iskustvo zlata vrijedi 2019Do sada je kroz projekt omogućena radna praksa za više od stotinu studenata s invaliditetom te studenata slabijega materijalnog statusa, od kojih je više od desetoro ostvarilo i stalni posao u istoj tvrtki.

Vrijeme obavljanja prakse dogovorno utvrđuju student i partner poslodavac, a praksa mora biti odrađena do kraja 2019. godine.

Poslovni dnevnik i Večernji list i ove godine žele svima kojima život nije pružio jednaku startnu poziciju pomoći da se lakše uključe na tržište rada te jednog dana ravnopravno sudjeluju u tržišnoj utakmici.

Detaljnije informacije i postupak prijave dostupni su na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu.