2. studentski kongres zaštite zdravlja - Sanitas 2019

5. i 6. travnja 2019. godine na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održat će se 2. studentski kongres zaštite zdravlja - Sanitas 2019.

Studentski kongres zaštite zdravlja – Sanitas prvi je kongres ove tematike na Sveučilištu u Rijeci. Radi se o stručno-znanstvenom kongresu čija su ciljana publika studenti biomedicinskih smjerova i prirodnih znanosti iz Hrvatske i šire regije. Studentima pruža priliku da se upoznaju s događajem kongresnog formata, izlože rezultate vlastitog istraživanja pred svojim kolegama i profesorima te da stvore mrežu kolega i suradnika koja će im pomoći u daljnjem razvitku kao stručnjacima ili znanstvenicima.

Detaljnije informacije dostupne su na mrežnoj stranici kongresa: sanitas.uniri.hr