Poziv za volontiranje na 4. konferenciji Asistivna tehnologija i komunikaAACija 2019

U Zagrebu će se od 15 do 17. listopada 2019. godine održati četvrta po redu konferencija o naprednoj tehnologiji za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom pod nazivom Asistivna tehnologija i komunikaAACija u organizaciji Tehničkog fakulteta u Rijeci, Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i E-Glas-a.

ATAAC konferencija u Zagreb dovodi vrhunske svjetske stručnjake te korisnike asistivne tehologije i potpomognute komunikacije koji vam žele prenijeti svoje znanje i iskustvo. ATAAC konferencija 2018 okupila je 1500 stručnjaka iz Hrvatske i okolnih zemalja.

Prijave za volontiranje na ATAAC konferenciji 2019 otvorene su do 28. veljače 2019. ili dok se ne popuni broj slobodnim mjesta za volontiranje.

Pozivaju se zainteresirani studenti ERF-a da se prijave za volontiranje na konferenciji čim prije s obzirom da organizatori zadržavaju pravo ne prihvatiti sve prijave zbog velikog interesa studenata.

Detaljnije informacije o konferenciji dostupne su na sljedećoj poveznici: www.ataac.eu