Svečane promocije sveučilišnih magistri i magistara Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta održane 14. i 15. prosinca 2018.

Na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, u petak 14. prosinca i subotu 15. prosinca 2018. godine održane su svečane promocije sveučilišnih magistri i magistara edukacijske rehabilitacije, logopedije i socijalne pedagogije. Na tri svečane promocije, uvijek u prepunoj dvorani Zagreb, promovirano je ukupno 138 magistri i magistara edukacijske rehabilitacije (52), logopedije (50) i socijalne pedagogije (36). Promotori na ovim svečanostima bili su dekanica ERF-a izv.prof.dr.sc. Snježana Sekušak-Galešev, prodekanica za znanost i međunarodnu suradnju prof.dr.sc. Sandra Bradarić Jončić i prodekan za studije i studente izv.prof.dr.sc. Ante Bilić Prcić.

Čestitamo na postignutom uspjehu!