Poziv na interaktivno predavanje "Kako napisati dobar životopis? - Papir trpi svašta" u organizaciji Sveučilišta u Zagrebu 22. studenog 2018.

Sveučilište u Zagrebu poziva sve studente na interaktivno predavanje "Kako napisati dobar životopis? - Papir trpi svašta".

Predavanjem će se obuhvatiti:

• oblikovanje životopisa i motivacijskih pisama;
  • psihološki aspekti u podlozi danih preporuka;
  • primjeri i komentari studentskih životopisa, motivacijskih pisama i molbi.

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih te poslijediplomskih studija.

Mjesto i termin predavanja:

Studentski centar Zagreb, Savska 25, Stablo znanja - 1. kat, glavna zgrada

22. studeni 2018. (četvrtak), od 17:30 do 19:00 sati

Iskustva sudionika prijašnjih predavanja:

Ukoliko želite da među primjerima bude i neki iz vašeg životopisa i/ili motivacijskog pisma (anonimizirano), pošaljite svoj životopis i/ili motivacijsko pismo najkasnije do srijede 21. o+studenog 2018. na: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Predavač: Božidar Nikša Tarabić, mag.psych. (više o predavaču)

Facebook događaj