Poziv na interaktivno predavanje "Diplomski i završni radovi – osnovne i bitne informacije" u organizaciji Sveučilišta u Zagrebu 28. lipnja 2018.

Sveučilište u Zagrebu poziva sve studente na interaktivno predavanje "Diplomski i završni radovi – osnovne i bitne informacije".

Predavanjem će se obuhvatiti:

• vrste i struktura radova;
  • pretraga, citiranje i navođenje literature;
  • programska podrška i rješenja.

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija.

Mjesto i termin predavanja:

• Studentski centar Zagreb, Savska 25, Stablo znanja - 1. kat, glavna zgrada
  • 28. lipnja (četvrtak) 2018., od 18:00 do 19:30 sati

Iskustva sudionika prijašnjih predavanja:

„Dobili smo sve potrebne informacije o pisanju radova te odgovore na ključna pitanja. Svakako preporučujem.“ [4.18.-14]

„Motiviranost predavača i poticanje komunikacije sudionika, dobro strukturirana prezentacija, dobri primjeri.“ [4.18.-03]

„Jednostavnost prenošenja kompliciranih informacija studentima! :)“ [4.18.-02]

Pitanja vezana uz temu predavanja možete postaviti do utorka 26.6. na poveznici: https://goo.gl/forms/Eby7bpxiopsw4tkz2

Predavač će odgovore na postavljena pitanja, u okviru svojih kompetencija, dati tijekom predavanja.

Predavač: Božidar Nikša Tarabić, mag.psych.