Poziv studentima na sudjelovanje u istraživanju "Prilagodba informacijsko-komunikacijske tehnologije studentima s invaliditetom"

Studentica diplomskog studija Organizacija poslovnih sustava na Fakultetu organizacije i informatike Varaždin Sveučilišta u Zagrebu radi istraživački rad na temu Prilagodba informacijsko-komunikacijske tehnologije studentima s invaliditetom u sklopu 8th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context.

Ovim putem pozivamo sve studente ERF-a da odvoje malo vremena i iskreno ispune anonimnu anketu. Cilj ovih anketa je ispitati mišljenja vezana za prilagođenost informacijsko-komunikacijske tehnologije studentima s invaliditetom te ocijeniti prilagođenost i identificirati čimbenike koji utječu na prilagođenost.

Ljubičasta anketa: Anketa za studente s invaliditetom

Plava anketa: Anketa za kolege studenata s invaliditetom