Poziv na interaktivno predavanje "Što?... Učenje u akademskom kontekstu" u organizaciji Sveučilišta u Zagrebu

Sveučilište u Zagrebu poziva sve studente na interaktivno predavanje "Što?... Učenje u akademskom kontekstu".

Predavanjem će se obuhvatiti psihološki, socijalni i biološki temelji učenja, pamćenja i korištenja znanja. Složeni će teorijski koncepti biti objašnjeni i preoblikovani u razumljivu i primjenjivu formu.

Cilj je predavanja:

• demistificirati (odmaknuti se od) popularno-psihološke pristupe
  • omogućiti razumijevanje temeljnih koncepata i procesa u podlozi učenja
  • potaknuti primjenu stečenih znanja na vlastito učenje i stjecanje novih znanja i vještina općenito.

Za predavanje se mogu prijaviti studenti preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija u dobi do 30 godina.

Mjesto: Rektorat Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14 - Velika vijećnica

Raspoloživi termini predavanja:
25. 1. (četvrtak), od 9 do 11 sati
– kapacitet 50 studenata – (prijava do utorka 23.1.)
26. 1. (petak), od 17 do 19 sati – kapacitet 50 studenata – (prijava do srijede 24.1.)

Sudionici će biti odabrani po slučaju.

Prednost će imati oni sudionici koji e-poštom uz prijavu pošalju i ispunjen Upitnik o obrascima učenja i stjecanja znanja: https://goo.gl/E79tu6