Sistematski pregledi za studente I. godine preddiplomskih studija u ak. god. 2017./2018.

Pozivamo studente I. godine preddiplomskih studija ERF-a na obvezni sistematski pregled koji će se obaviti prema navedenom rasporedu.

Pregled je obvezan za upis u drugu godinu studija, stoga Vas molimo da poštujete predviđeni termin pregleda.

Ukoliko u vrijeme sistematskog pregleda imate predavanja izostanak s predavanja bit će opravdan, ili se zamijenite s nekim od studenata iz druge grupe i termina koji Vam više odgovara.

Ako je netko već obavio sistematski pregled na nekom drugom fakultetu, molimo da ponese stari i novi indeks. Ukoliko netko ponavlja godinu ,te je već obavio sistematski pregled, nije obvezan doći.

Sa sobom ponesite indeks i zdravstvenu iskaznicu.

Studente s kroničnim bolestima molimo da ponesu i medicinsku dokumentaciju na uvid.

Pregled se obavlja u:
Nastavni zavod za javno zdravstvo "Dr. Andrija Štampar"
Služba za školsku i adolescentnu medicinu
Ambulanta školske medicine
Mirogojska 16, soba br. 6.

Broj telefona: 01/4696 - 281