Javni poziv za formiranje odbora za organizaciju studenskog kongresa 2018. godine – ERFUSS '18

Studentski zbor Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta poziva sve zainteresirane studente Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta da se uključe u organizaciju Studenskog kongresa ERFUSS '18 koji bi se trebao održati u travnju 2018. godine. ERFUSS '18 će biti organiziran po uzoru na ERFUSS '14 i ERFUSS '16, što znači da će u organizaciji sudjelovati studenti svih studija ERF-a te će poticati znanstveno-istraživački rad i inter/multidisciplinarnost.

Od studenta se očekuje:

• Potpuna uključenost u projekt (od „danas“ do kraja projekta (travanj 2018.g.))
  • Komunikativnost, timski rad, snalažljivost, fleksibilnost

Poželjna znanja/vještine/iskustvo:

• Sudjelovanje/volontiranja na sličnim skupovima
  • Iskustvo u organizaciji sličnih projekata
  • Iskustvo u izlaganju /pisanju radova znanstvenog ili stručnog tipa
  • Vještine vezane uz lobiranje, traženje sponzora, pribavljanje financijskih sredstava

Nadamo se velikom odazivu studenata sa svih godina i sa sva tri studija i molimo zainteresirane da ispunjenu prijavnicu (koja se nalazi na sljedećoj stranci) pošaljete na e-mail adresu Studentskog zbora ERF-a Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. s naznakom „PRIJAVA ZA ORGANIZACIJU“ najkasnije do 31.10.2017.

Studenski zbor Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta