Organizacija ispitnog roka kod prof. Žižak 27. lipnja 2017

Ispitni rok kod prof. Žižak u utorak 27. lipnja 2017. biti će organiziran na sljedeći način:
  • Usmeni dio ispita iz predmeta Planiranje i razvoj profesionalnog identiteta započet će u 9.00 sati za studente koji svoje eseje pošalju do petka, 23. lipnja na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
  • Usmeni dio ispita za predmet Grupni pristup u socijalnopedagoškim intervencijama započet će u 11 sati (samo za one studente koji su ranije položili pismeni dio ispita)
  • Pismeni dio ispita iz predmeta Teorijske osnove socijalnopedagoških intervencija i Grupni pristup u socijalnopedagoškim intervencijama započet će u 14 sati (predavaona 8).
  • Usmeni dio ispita iz predmeta Grupni pristup u socijalnopedagoškim intervencijama za studente koji 27. lipnja pišu pismeni dio, održat će se u srijedu, 28. lipnja 2017. s početkom u 15 sati.