Privremeni rezultati izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu 2017.

Izborno povjerenstvo Sveučilišta u Zagrebu za provođenje studentskih izbora utvrdilo privremene ukupne rezultate izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu.

U nastavku je dostupan popis kandidata poredanih po broju ostvarenih glasova 2. Rezultate izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu s glasovima koje su kandidati ostvarili na pojedinim sastavnicama.

Napomena:
Protiv privremenih rezultata izbora može se podnijeti pisani obrazloženi prigovor u roku od 8 radnih dana od dana objavljivanja privremenih rezultata izbora. O prigovoru odlučuje Povjerenstvo za prigovore Sveučilišta u Zagrebu za provođenje studentskih izbora.
Prigovori se podnose na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na urudžbeni ured Rektorata, Trg maršala Tita 14, Zagreb.