Raspored sistematskih pregleda za studente I. godine studija u ak. god. 2016./2017. (3. dio)

U privitku je dostupan raspored sistematskih pregleda za dio studenata 1. godine preddiplomskih studija u ak. god. 2016/2017. koji će se održati od 2. veljače 2017.

Sistematski pregled se održava na Nastavnom zavodu za javno zdravstvo dr. Andrija Štampar, Mirogojska cesta 16, Služba za školsku i adolescentnu medicinu ( soba 6 ).

Molimo studente da poštuju termine sistematskih pregleda, ukoliko nekome ne odgovara termin može se zamijeniti sa nekime iz druge grupe.

Studenti sa sobom trebaju ponijeti: indeks, zdravstvenu iskaznicu te kopije medicinske dokumentacije ukoliko ju imaju.

Za sve dodatne informacije mogu se javiti Nastavnom zavodu za javno zdravstvo dr. Andrija Štampar, Služba za školsku i adolescentnu medicinu na broj 4696 281, parni datumi ujutro, neparni popodne.