Škola za karijerni razvoj studenata organizira 9 radionica 2. prosinca 2016.

Škola za karijerni razvoj studenata će se u obliku 9 praktičnih radionica u organizaciji Euroguidance centra Hrvatska, koji djeluje u okviru Agencije za mobilnost i programe Europske unije, i Projekta Škola vodstva, umrežavanja i inovativnosti čiji je pokrovitelj Zaklada Adris održati u petak, 2. prosinca 2016. godine na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.

U okviru radionica asistenti i profesori Odsjeka za psihologiju zagrebačkog Filozofskog fakulteta te karijerni savjetnici i brojni drugi stručnjaci ugostit će zainteresirane studente te im praktično demonstrirati kako usavršiti vještine i proširiti znanja o različitim mogućnostima razvitka buduće karijere i ostvarivanju cjeloživotne zapošljivosti. Sudjelovanje studenata na radionicama je besplatno, a potrebno je izvršiti prijavu na željenu radionicu putem web poveznice.

Rok za prijave je do 27. studenoga 2016., nakon čega će sudionicima biti poslane potvrde o prijavi.

Detaljan program s terminima radionica te ostale informacije dostupni su na mrežnim stranicama Agencije za mobilnost i programe EU te Filozofskog fakulteta u Zagrebu.