Obilježavanje Međunarodnog dana jednostavnog jezika u Hrvatskoj 27. svibnja 2022.

MDJJ 2022Zadovoljstvo nam je pozvati vas na drugo obilježavanje Međunarodnog dana jednostavnog jezika u Hrvatskoj, u organizaciji Odsjeka za logopediju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i studentske udruge Logomotiva.

Međunarodni dan jednostavnog jezika obilježit će se u petak, 27. svibnja 2022. godine online predavanjem pod naslovom "Razumjeti lako - jednostavan jezik, dakako" koje će se održati putem platforme Zoom (Meeting ID: 882 0356 2629 Passcode: 800833) u 12 sati.

Predavanje će održati prof. dr. sc. Jelena Kuvač Kraljević, prof. dr. sc. Mirjana Lenček i asistentica Marija Jozipović, mag. logoped.