Poziv na izbornu skupštinu AMCA-ERF i pozvano predavanje 24. ožujka 2022.

Poštovani alumni, nastavnici, studenti,

zadovoljstvo nam je pozvati Vas na izbornu skupštinu Hrvatske udruge diplomiranih studenata Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta (AMCA ERF-a) koja će se održati u četvrtak, 24. ožujka 2022. godine na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (dvorana P10).

U sklopu izborne Skupštine, održat će se pozvano predavanje "It takes a few to TONGUEO" koje će održati Paola Danjek, mag. logoped., studentica poslijediplomskog doktorskog studija Poremećaji jezika, govora i slušanja ERF-a i Barbara Bilić, studentica diplomskog studija TTF-a s početkom u 17:00 sati.

Ljubazno molimo da svoj dolazak (do 50 sudionika uživo), na daljinu (do 100 sudionika) prijavite do četvrtka, 24. ožujka 2022. u 12.00 putem sljedeće poveznice: Obrazac za prijavu.

Za sudionike koji žele sudjelovati na izbornoj skupštini online, mogu ju pratiti putem platforme MS Teams putem sljedeće poveznice: Izborna skupština AMCA-ERF.