STUDENTSKI USPJESI - obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom 8. prosinca 2021. godine

MDOSI 2021 pozivnicaPovodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom koji se obilježava 3. prosinca, Koordinacija pravobraniteljice za osobe s invaliditetom za podršku u visokom obrazovanju organizira stručni skup pod nazivom Studentski uspjesi – obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom.

Skup će se održati 8. prosinca 2021. od 10 do 15 sati putem online platforme Zoom.

Kao što i sam naziv govori, na skupu će se prikazati studentski uspjesi i to kako oni akademski tako i oni u izvannastavnim aktivnostima i po završetku studija uključivanjem u svijet rada. Na skupu će tako u ulozi moderatora i izlagača sudjelovati gotovo 20 studenata s invaliditetom sa Sveučilišta u Zagrebu, Rijeci, Splitu, Osijeku, Dubrovniku i Zadru.