Poziv na obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom 3. prosinca 2021.

ERFUNIZG mdosi 2021 plakatPovodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom Studentski zbor Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu organizira događanje u sklopu projekta OSI - "Otkrij, Spoznaj, Iskusi".

Cilj projekta je podizanje svijesti studentske populacije o nekim od svakodnevnih izazova s kojima se suočava populacija osoba s invaliditetom.

Vođeni načelom "Ništa o nama bez nas" posjetitelji će u petak, 3. prosinca 2021. godine imati priliku direktno komunicirati i čuti iskustva osoba s invaliditetom. Kroz interaktivne, edukativne i zabavne radionice imat će priliku iskusiti kako vidi slabovidna osoba, naučiti kako komunicirati sa gluhom osobom, kako pristupiti slijepoj osobi i još mnogo toga.

Događanje će se održati u dvorani "Pauk" u Studentskom domu Stjepan Radić s početkom u 17 sati.