Humanitarna inicijativa "IGRA - izađi, grli, rasti, aktiviraj se!"

IGRA Humanitarna inicijativa "IGRA - izađi, grli, rasti, aktiviraj se!" objedinjuje studentske organizacije na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu s ciljem djelovanja za dobrobit djece pogođena potresom. Pridružite se našoj akciji doniranjem igračaka, društvenih igara i drugih potrepština za djecu! Volonteri će vas dočekati na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu 11., 12., i 14.01. u terminu od 09:00 do 12:00, 13.01. od 15:00 do 18:00 te 15.01. od 09:00 do 18:00. Pokažimo svoju nesebičnu stranu i djelujmo zajedno!

Kontaktirajte nas na sljedećim mail adresama: