Produljenje članarina i upis novih članova Udruge studenata logopedije Logomotiva u ak. god. 2020./2021.

Započeo je upis novih članova u Udrugu studenata logopedije i produljenje postojećih članarina za ak. god. 2020./2021. S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, neće biti moguće učlanjivanje uživo u prostorijama Fakulteta. Sve one koji se žele učlaniti, a neće prisustvovati nekom od druženja Logomotive na otvorenom, pozivamo da se učlane uplaćivanjem članarine na račun Udruge. Nove članove i one koji još uvijek nisu dobili svoju člansku iskaznicu pozivamo da nam se nakon uplate jave na mail Udruge ( Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ) kako bismo dogovorili preuzimanje iskaznica.

Za produljenje članarine ili prvi upis potrebno je uplatiti članarinu u iznosu od 40,00 kuna i na uplati upisati podatke potrebne za registar članova.
Podaci za uplatu:
IBAN Udruge: HR4923600001102775319
Poziv na broj: OIB člana
Opis plaćanja: vaš datum rođenja