COVID-19: Informacije o radu knjižnice u ak. god. 2020./2021.

ERF knjiznica COVID-19Dragi korisnici,

knjižnica Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta otvorena je za korisnike u prilagođenom radnom vremenu od 9:00 do 15:00 sati, uz obvezu poštivanja epidemioloških mjera, te posebne uvjete:

2. Knjige (već zadužene na korisnika) preuzimaju se s označenog ormarića za posudbu u unaprijed dogovoreno vrijeme.
  3. Knjige se vraćaju odlaganjem na označeni ormarić za povrat; korisnici će biti razduženi za vraćene knjige nakon što iste provedu 72 sata u prostoriji za dezinfekciju i karantenu
  4. Zadržavanje u knjižnici nije dozvoljeno
  5. Korištenje čitaonice nije dozvoljeno ; iznimno, u slučaju potrebe korištenja knjiga koje se ne mogu posuđivati, dozvoljeno je korištenje čitaonice manjem broju korisnika uz obvezno poštivanje epidemioloških mjera.

Iznimno, u razdoblju od 4. do 16. prosinca 2020. godine knjižnica Fakulteta bit će zatvorena za korisnike.

Za sve ostale usluge knjižnice također molimo da nas prethodno kontaktirate na gore navedenu adresu e-pošte.

Hvala na razumijevanju.