COVID-19: Polaganje ispita u postupku realizacije dopunskih mjera MZO RH u ak. god. 2019./2020.

Zbog trenutne epidemiološke situacije polaganje ispita u postupku realizacije dopunskih mjera Ministarstva znanosti i obrazovanja RH do daljnjeg se neće održavati (Odluka ERF-a o aktivnostima vezanim uz sveučilišnu nastavu na preddiplomskim, diplomskim i poslijediplomskim studijima u ljetnom semestru ak. god. 2019./2020. ne odnosi se na pristupnike u postupku realizacije dopunskih mjera MZO RH).

Ispiti će se održati na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu kada epidemiološka situacija to dopusti. Detaljnije informacije o postupku produženja roka provedbe dopunske mjere MZO RH bit će dostupne uskoro.