Odgojno savjetovalište Centra za rehabilitaciju ERF-a izradilo paket materijala za učenike: „Biti u virtualnom okruženju – Kako naći balans?“

Djelatnici Odgojnog savjetovališta Centra za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu pripremili su novi paket materijala za naše učenike pod naslovom „Biti u virtualnom okruženju – Kako naći balans?“.

Materijali su prvenstveno oblikovani s ciljem pomoći učenicima, u trenutno dominantnim online okolnostima i aktivnostima,  zadržati i/ili pronaći ravnotežu između virtualnog i realnog okruženja te usmjeriti ih na važnost brige o svom cjelokupnom zdravlju. Vjerujemo kako ove sadržaje naši školarci mogu samostalno koristiti, ali i biti dopunjeni te od koristi nastavnicima i stručnim suradnicima u njihovom neposrednom radu. Konkretno, paket se sastoji od sljedećih materijala:

  1. Virtualno okruženje – Jesam li u balansu?“
  2. Potrebe – Kako ih zadovoljiti i biti u balansu?“
  3. Tko sam ja online?“
  4. Briga o zdravlju – Briga o sebi