Studenti logopedije odgovaraju na pitanja maturanata koji žele upisati i ove godine najpopularniji studij

Prema posljednjim podacima Agencije za znanost i visoko obrazovanje, najpopularniji studij i među ovogodišnjim pristupnicima mature je preddiplomski sveučilišni studij Logopedija na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu u Zagrebu. Kako bi maturantima iz prve ruke pružili sve relevantne informacije o studiju, studenti logopedije na Instagramu organiziraju Q&A u sklopu kojeg će odgovarati na pitanja učenika.

Članovi Udruge studenata logopedije Logomotiva odlučili su olakšati trenutnu situaciju maturantima koji žele upisati logopediju na ERF-u, tako što će im putem Instagrama odgovarati na sva relevantna pitanja o studiju. Maturanti će putem opcije „postavi mi pitanje“ na Instagram profilu Udruge @logomotivaslp tijekom 24 sata, počevši od 9h u petak, 8. svibnja 2020. moći slati svoje upite. Studenti logopedije će u što kraćem roku pokušati odgovoriti na sva pitanja, a svi odgovori će kasnije biti dostupni u naglascima kako bi ih mogli pročitati i oni koji su ovaj događaj propustili.