Studenti ERF-a sudjelovali u kampanji "Mogu učiti. Mogu raditi." u sklopu Svjetskog dana svjesnosti o autizmu 2020

WAAD ERF 2020Studenti preddiplomskog studija Rehabilitacija i diplomskog studija Edukacijska rehabilitacija te njihove obitelji uključili su se u kampanju organizacije Autism Europe i sudjelovali u obilježavanju Svjetskog dana svjesnosti o autizmu iz svojih soba, dvorišta i krajeva.

Organizacija Autism Europe u okviru Svjetskog dana svjesnosti o autizmu organizirala je kampanju ”Mogu učiti. Mogu raditi.” s ciljem promicanja pristupačnosti kvalitetnom inkluzivnom obrazovanju i zapošljavanju osoba s poremećajem iz spektra autizma.

Detaljnije informacije o kampanji dostupne su na mrežnoj stranici organizacije Autism Europe.