Održan sastanak čelnika sastavnica na Sveučilišnom kampusu Borongaj s upravom Sveučilišta

U četvrtak, 6. ožujka 2020. u Velikoj vijećnici Fakulteta hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu održan je sastanak čelnika sastavnica na Sveučilišnom kampusu Borongaj s upravom Sveučilišta. Sastanku su nazočili rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras, prorektorica za prostorni razvoj i sustav kontrole kvalitete prof. dr. sc. Mirjana Hruškar, rektorova savjetnica za Kampus Borongaj prof. dr. sc. Slavica Ćosović Bajić, dekan Ekonomskoga fakulteta prof. dr. sc. Jurica Pavičić, dekan Fakulteta prometnih znanosti prof. dr. sc. Tomislav Josip Mlinarić, dekan Građevinskoga fakulteta prof. dr. sc. Stjepan Lakušić, prodekan Edukacijsko-rehabilitacijskoga fakulteta izv. prof. dr. sc. Ante Bilić Prcić i domaćin, dekan Fakulteta hrvatskih studija prof. dr. sc. Pavo Barišić.

Sudionici su razmatrali korištenje postojećih objekata na Sveučilišnom kampusu Borongaj, koordinaciju služba održavanja Sveučilišta i pojedinih sastavnica na Kampusu, održavanje okoliša i mogućnost uređenja u studentski park, uvođenje tramvajske pruge, učestalije autobusne linije i bolju željezničku povezanost Kampusa te održavanje Kampusijade i sveučilišnih igara.

Sljedeći sastanak održat će se na Fakultetu prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu u četvrtak, 4. lipnja 2020. godine.