Poziv na predavanje "Tajvan-znanstveno, nastavno i kulturno usavršavanje" i skupštinu AMCA-e ERF-a 5. veljače 2020.

Poštovani alumni, nastavnici, studenti,

zadovoljstvo nam je, povodom redovne Skupštine, pozvati Vas na predavanje "Tajvan-znanstveno, nastavno i kulturno usavršavanje" koje organizira Hrvatska udruga diplomiranih studenata Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta (AMCA ERF-a). Predavanje će održati doc. dr. sc. Dalibor Doležal u srijedu, 5. veljače 2020. godine s početkom u 17 sati na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu (dvorana P10).

AMCA ERF-a osnovana je 2010. godine s ciljem očuvanja tradicije i ugleda Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, ponajprije kroz snažno povezivanje alumna, nastavnika i sadašnjih studenata sa tri studijska programa (Edukacijska rehabilitacija, Logopedija i Socijalna pedagogija) s matičnim Fakultetom.

Program skupštine dostupan je u nastavku.