Srebrna Ema Malešević na Euroijadi 2019

Studentica treće godine preddiplomskog studija Logopedija Ema Malešević osvojila je srebrnu medalju u stolnom tenisu u pojedinačnoj konkurenciji za studentice na ovogodišnjoj Euroijadi.

Euroijada je jedno od najvećih studentskih sportskih natjecanja koje okuplja nekoliko tisuća studenata iz 30 zemalja sa čak tri svjetska kontinenta, a ove se godine održala u njemačkom Berlinu od 15. do 18. studenog.

Ema je dogurala do finala pobijedivši u četvrtfinalu kuvajtsku kolegicu Hessu Alsultan s American University of Middle East (3:0), a u polufinalu Bugarkinju Elizabetu Pugachovu (3:2) s University of Varna. U finalu je od Eme bolja bila Čehinja Michaela Viktorinova (3:0) predstavljavši Brno University of Technology.

Ovim putem želimo čestitati Emi na odličnom sportskom uspjehu i zahvaliti na promociji Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta te Sveučilišta u Zagrebu.