Sudjelovanje studentica ERF-a na Internacionalnoj studentskoj konferenciji specijalne edukacije i rehabilitacije "Razmjena znanja - kreiranje prilika"

Studentice 2.godine diplomskog studija Edukacijske rehabilitacije, modula Inkluzivna edukacija i rehabilitacija prisustvovale su na Internacionalnoj studentskoj konferenciji specijalne edukacije i rehabilitacije "Razmjena znanja - kreiranje prilika" koja se održavala od 13. do 15. rujna 2019. godine u Skopju. Studentice Nikolina Majdak, Ivana Matišić, Anja Marušić i Lucija Očasić prikazale su način kako poticati razvoj socioemocionalnih kompetencija kroz inkluzivnu radionicu tijekom koje su bili aktivno uključeni i ostali sudionici konferencije te su izložile pregled istraživanja na temu kognitivnih strategija učenja. Osim aktivnog sudjelovanja, studentice su proširile svoja znanja i podijelile iskustva sa ostalim sudionicima.