Studentsko vrednovanje nastavnika za zimski semestar ak. god. 2018./2019. od 14. do 27. siječnja 2019. godine

Anketa za procjenu nastavnika za zimski semestar ak. god. 2018./2019. bit će dostupna putem Studomata od ponedjeljka 14. siječnja 2019. godine.

Molimo studente da svakako iznesu svoja zapažanja o nastavnom radu svojih nastavnika na pojedinom predmetu čime će pridonijeti unaprjeđenju i kontinuiranom poboljšavanju kvalitete nastave.

Anketa je anonimna i ni na koji način ne može utjecati na vašu ocjenu iz pojedinog predmeta.

Anketa će biti dostupna do nedjelje 27. siječnja 2019. godine, a detaljne upute o načinu sudjelovanja u anketi dostupne su na sljedećoj poveznici: wiki.srce.hr/display/TUT/Anketa+-+Studomat