Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet na 23. Smotri Sveučilišta u Zagrebu

Sveučilište u Zagrebu i ove je godine organiziralo Smotru kako bi se učenici završnih razreda srednjih škola, studenti i svi zainteresirani informirali o preddiplomskim i diplomskim studijskim programima i upisnim uvjetima, studentskome životu i uvjetima smještaja tijekom studiranja, opremljenosti pojedinih fakulteta, kreativnim mjestima za zapošljavanje u pojedinim strukama te o brojnim drugim pojedinostima koje su mladim ljudima važne prilikom odluke o upisu na fakultet.

Ovogodišnja Smotra Sveučilišta u Zagrebu održana je od 22. do 24. studenoga 2018. u Studentskom centru u Zagrebu.

...and the Oscar goes to...

Uz 34 sastavnice Sveučilišta u Zagrebu, na ovogodišnjoj su se Smotri predstavila i druga sveučilišta, veleučilišta i visoke škole iz Hrvatske i Slovenije  – ukupno oko 80 sudionika. Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu jedan je od ovogodišnjih dobitnika priznanja za najoriginalnije predstavljanje na Smotri.

Detaljnije informacije o Smotri dostupne su na mrežnoj stranici Sveučilišta i Smotre.