Natječaj za upis na poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Prevencijska znanost i studij invaliditeta u ak.god. 2018./2019.

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu raspisuje
Natječaj za upis na poslijediplomski sveučilišni doktorski studij Prevencijska znanost i studij invaliditeta u ak. god. 2018./2019.

Nastava na poslijediplomskom sveučilišnom studiju doktorskom studiju Prevencijska znanost i studij invaliditeta organizira se u 6 semestara.

Pravo prijave na studij imaju pristupnici koji su:

• završili (do)diplomski sveučilišni studij na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu ili
  • završili (do)diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij na drugim fakultetima u Republici Hrvatskoj ili inozemstvu u znanstvenim područjima: društvenih znanosti, humanističkih znanosti, biomedicine i zdravstva te interdisciplinarnim područjima znanosti i umjetnosti;
  • imaju prosjek ocjena vrlo dobar;
  • aktivno se služe engleskim jezikom u govoru i pismu (u studiju je potrebno praćenje znanstvene i nastavne literature, pisanje seminarskih i znanstvenih radova na engleskom jeziku).

Uz prijavu priložiti:

• popunjeni obrazac za prijavu na studij,
  • motivacijski esej (područje znanstvenog interesa i mogući prijedlog doktorskog istraživanja),
  • životopis,
  • preslika diplome (original na uvid),
  • ovjereni prijepis ocjena,
  • preslika domovnice ili odgovarajućeg dokumenta za strane državljane,
  • potvrdu ustanove ili osobno potpisani obrazac izjave o plaćanju školarine,
  • preporuke dva sveučilišna profesora ili znanstvenika koji su upoznati sa znanstvenim, nastavnim ili stručnim aspektom rada pristupnika (potrebno navesti kontakt),
  • preslika uplatnice za razredbeni postupak u iznosu od 300,00 kuna (podaci na mrežnoj stranici Fakulteta)

Razredbeni postupak:

Prva razina odabira pristupnika za razgovor: pregled podnesene dokumentacije i provjera zadovoljavanja uvjeta.

Druga razina odabira: razgovor uz motivacijski esej

Broj upisnih mjesta: 20

Visina školarine: 12 500,00 kuna po semestru studija

Rok za podnošenje prijava: 5. studenoga 2018.
Ako se u propisanom roku ne prijavi dovoljan broj pristupnika, Fakultet zadržava pravo produženja natječaja. Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave se dostavljaju na adresu:
Sveučilište u Zagrebu
Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet
Borongajska cesta 83f, Zagreb
Naznaka: za poslijediplomski sveučilišni studij (doktorski studij) Prevencijska znanost i studij invaliditeta.

Propisani obrasci te sve obavijesti nalaze se na mrežnoj stranici Fakulteta: www.erf.unizg.hr

Detaljne informacije o doktorskom studiju dostupne su na sljedećoj poveznici: Prevencijska znanost i studij invaliditeta