Klapa Sorelo osvojila 1. mjesto prema glasovima publike i 2. mjesto prema glasovima stručno ocjenjivačkog povjerenstva na 52. Festivalu dalmatinskih klapa Omiš 2018.

U Bolu na otoku Braču u petak 8. lipnja 2018. održana je večer klapa debitanata, 52. po redu Festivala dalmatinskih klapa Omiš 2018.

Klapa Sorelo Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu osvojila je 1. mjesto prema glasovima publike i 2. mjesto prema glasovima stručno ocjenjivačkog povjerenstva kojeg su činili mag.art. Marijo Krnić, prof. Ivana Šutić te renomirani klapski pjevač Branko Terze.

Na Revijalnoj večeri pobjednika u subotu navečer 9. lipnja 2018. pjevale su klape pobjednice. Nagrada Školjka sreće dodijeljena je klapi Sorelo - pobjednici po glasovima publike. Čestitamo našim Sorelicama!