1. multidisciplinarni simpozij: Logopedija u neurokirurgiji i neurologiji

1. multidisciplinarni simpozij: Logopedija u neurokirurgiji i neurologiji održat će se u petak, 27. travnja 2018. godine na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Simpozij je osmišljen kako bi pružio pregled suvremenih tehnika i mogućnosti, kako u kirurgiji i neurologiji, tako i u postoperativnom tijeku liječenja tumora i bolesti mozga.

Logopedija je primarna struka u dijagnostici i rehabilitaciji tzv. elokventne regije mozga nakon operacije tumora mozga odnosno (re)habilitaciji komunikacije, jezika i govora kod neuroloških oboljenja te smo simpozij osmislili kako bismo okupili kolege iz suradničkih struka, izmijenili iskustva o suvremenim postupcima u našem svakodnevnom radu te na taj način sustavno ostvarivali međustrukovnu suradnju kroz stručnu i profesionalnu komunikaciju i edukaciju od strane eminentnih hrvatskih, ali i svjetskih stručnjaka u području neurokirurgije, neurologije i logopedije.

Detaljnije informacije o simpoziju i program dostupni su u nastavku.

Simpozij LOG 2018