3. Međunarodni kongres studenata Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta ERFUSS...'18

3. Međunarodni kongres studenata Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta – ERFUSS '18 je studentski kongres koji promiče suradnju između struka zastupljenih na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu, promiče se inter/multidisciplinarna suradnja kao i međunarodna suradnja. Na ERFUSS su pozvani studenti Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta, studenti s drugih sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, studenti s drugih sveučilišta u Republici Hrvatskoj te studenti s inozemnih sveučilišta. Kongres će se održati od 13. do 15. travnja 2018. godine na Sveučilišnom kampusu Borongaj u prostorijama Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta.

Svečana ceremonija otvaranja će se održati u petak, 13. travnja, s početkom u 10 sati u amfiteatru Fakulteta prometnih znanosti.

Sve dodatne informacije mogu se pronaći na web stranici ERFUSS-a: www.kongres.erf.hr ili na Facebook eventu.