Poziv na 4. znanstveno-stručnu konferenciju "Motorička znanja djece"

Kineziološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu i Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu s veseljem Vas pozivaju na četvrtu konferenciju Motorička znanja djece i predstavljanje završnih rezultata istraživanja u okviru projekta UIP-2014-09-5428 Hrvatske zaklade za znanost. Konferencija će se održati 31. kolovoza 2018. godine na Kineziološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu s početkom u 9:00 sati.

Ovaj put konferencija je otvorena i za prijavu radova po različitim stručnim temama koje su u vezi s kretanjem i vježbanjem djece. Teme koje će biti predstavljene od strane kineziologa, psihologa, edukacijskih rehabilitatora i odgojitelja dat će praktične smjernice mjerenja motoričkih znanja i tjelesne aktivnosti djece, programiranja kinezioloških aktivnosti u različitim uvjetima te primjere provođenja učenja i vježbanja u sustavu odgoja i obrazovanja i sporta.

Rok za prijavu radova je 1. srpnja 2018. godine.

U nastavku su dostupne detaljnije informacije o konferenciji i upute za pripremu rada.