Održana međunarodna edukacija u okviru Erasmus+ projekta 'EBE EUSMOSI - Evidence Based Education: European Strategic Model for School Inclusion'

U okviru Erasmus+ projekta EBE EUSMOSI (Evidence Based Education: European Strategic Model for School Inclusion), od 14. do 18. studenog 2016. na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu održana je međunarodna edukacija učitelja iz Hrvatske i Italije s ciljem podizanja kvalitete inkluzivnog obrazovanja. Osim edukacije, 16.11.2016. održana je i međunarodna konferencija o inkluzivnom obrazovanju gdje su prikazane dosadašnje aktivnosti na unapređenju inkluzivnog obrazovanja u raznim europskim zemljama. Oba događanja organizirao je hrvatski tim projekta EBE EUSMOSI kojeg vodi izv.prof.dr.sc. Anamarija Žic Ralić.